Voľné miesto – Dobrá opatrovateľka – Monako + Bratislava

AKTUÁLNE HĽADÁME dobrú opatrovateľku ako live-in pomoc mamičke pre 2-ročné dievčatko v slovenskej rodine žijúcej v Monaku aj v Bratislave (uverejnené 07.10. 2018).

K jej hlavným zodpovednostiam bude patriť:

  • Proaktívna pomoc mamičke so starostlivosťou o dievčatko vo veku 2 roky za/bez prítomnosti rodiča
  • Opatrovanie dieťatka doma alebo na inom dohodnutom mieste
  • Starostlivosť o dieťa (zabezpečenie režimu dieťaťa, starostlivosť o hygienu a stravovanie, príprava jedál, v prípade potreby podávanie liekov, a iné )
  • Proaktívny, kreatívny prístup k deťom, aktivity hravou formou a jeho rozvoj podľa veku (napr. prechádzky do okolia, rôzne hry a cvičenia)
  • V prípade potreby opatrovanie aj staršieho súrodenca

Pracovný čas: nepravidelne, podľa potreby, 30-40 hodín týždenne, aj cez víkend, príp. vo večerných hodinách

Jedná sa o dlhodobú spoluprácu, min. na 1-2 roky.

Podmienkou sú profesionálne skúsenosti s opatrovaním detí v danom veku. Ideálne pre láskavú, empatickú a starostlivú slečnu alebo pani, s príjemným a pozitívnym vystupovaním a kreatívnym prístupom k deťom. Aktívne ovládanie anglického a/alebo francúzskeho jazyka je podmienkou. Časová flexibilita súvisiaca s častým cestovaním medzi Bratislavou a Monakom je podmienkou, tak ako aj ochota cestovať rôznymi dopravnými prostriedkami vrátane lietadla a lode.

Nástup: október/november 2018

Platové podmienky od 1000 eur netto (možná aj spolupráca vo forme pracovnej zmluvy).

Ak máte nejaké otázky, prípadne záujem, volajte prosím na tel. číslo 0911 722 473 alebo vyplňte dotazník pre záujemcov. Tešíme sa na Vás!