Voľné miesto – Dobrá opatrovateľka/gazdinka – Bratislava Staré mesto

AKTUÁLNE HĽADÁME dobrú opatrovateľku/gazdinku pre 15- mesačného chlapca v Bratislave – Staré mesto (uverejnené 03.05.2018).

K jej hlavným zodpovednostiam bude patriť:

  • Pravidelná starostlivosť o chlapca u nich doma, bez prítomnosti rodičov
  • Zabezpečenie režimu dieťaťa, starostlivosť o hygienu a stravovanie, príprava jedál, v prípade potreby podávanie liekov, a iné
  • Proaktívny, kreatívny prístup k deťom, aktivity hravou formou a jeho rozvoj podľa veku (napr. prechádzky do okolia, rôzne hry a cvičenia)
  • Pravidelné upratovanie domácnosti raz týždenne mimo dní venovaných opatrovaniu dieťaťa, vrátane prania a žehlenia, drobných nákupov a pod.

Pracovný čas: opatrovanie – 3-krát týždenne od 9:00 do 17:00, upratovanie – 1-krát týždenne od 9:00 do 17:00; nepravidelne, cca raz týždenne aj večerné opatrovanie

Jedná sa o dlhodobú spoluprácu na minimálne 2 roky.

Predpokladaný nástup je koncom mája 2018.

Odmeňovanie dohodou.

Podmienkou sú profesionálne skúsenosti s opatrovaním detí. Ideálne pre láskavú, starostlivú a aktívnu slečnu, s príjemným, pozitívnym vystupovaním. Referencie z iných rodín, resp. z jaslí /MŠ sú podmienkou. Časová flexibilita, ochota pracovať aj vo večerných hodinách a počas choroby dieťaťa a opatrovať raz za čas aj starších súrodencov na pár hodín, vodičský preukaz skup. B je vítané.

Ak máte nejaké otázky, prípadne záujem, volajte prosím na tel. číslo 0911 722 473 alebo vyplňte dotazník pre záujemcov.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Reklamy