Voľné miesto – Dobrá opatrovateľka – Bratislava I./ Senec

AKTUÁLNE HĽADÁME dobrú opatrovateľku pre 1,5-ročné dievčatko v Bratislave – Staré mesto alebo v Senci (uverejnené 23.08.2021)

K jej hlavným zodpovednostiam bude patriť:

  • Opatrovanie dievčatka doma alebo na inom dohodnutom mieste za/bez prítomnosti rodičov
  • Zabezpečenie pravidelného režimu detí, starostlivosť o hygienu, varenie detských jedál, kŕmenie, v prípade potreby podávanie liekov, a iné
  • Proaktívny, kreatívny prístup k deťom, aktivity hravou formou a ich osobnostný rozvoj podľa veku

Pracovný čas: nepravidelne podľa potreby. Opatrovateľka dostane mesiac dopredu harmonogram, kedy mamička pracuje, o rozsahu hodín min na pol úväzku

Podmienkou sú aspoň 2-ročné skúsenosti s opatrovaním detí v podobnom veku. Podmienkou je profesionálna prax,  buď ako opatrovateľka v rodine ale aj ako učiteľka v jasliach, príp. v MŠ. Ideálne pre láskavú, spoľahlivú a skúsenú pani alebo slečnu, s chuťou dievčatko rozvíjať.

Aktívny šofér, ochotný voziť deti podmienkou.

Predpokladaný nástup je v septembri 2021.

Platové podmienky sú podľa pravidelnosti a lokality. V prípade lokality Bratislava 7-8e/hod, v prípade zahraničia (hlavne Česká republika) vo forme mesačného paušálu – 800 – 1000e (cestovné náklady, ubytovanie hradené rodinou).

Lokalita – Senec alebo Bratislava Staré mesto (po dohode s opatrovateľkou)

Jedná sa o dlhodobú spoluprácu.

Ak máte nejaké otázky, prípadne záujem, volajte prosím na tel. číslo 0911 722 473 alebo vyplňte dotazník pre záujemcov. Tešíme sa na Vás!