Voľné miesto – Dobrá opatrovateľka – Bratislava a neskôr Hong Kong

Pre mladú slovenskú rodinku žijúcu aktuálne v Bratislave, časť Staré mesto, hľadáme dobrú opatrovateľku, ktorá by sa pravidelne starala o ich 2-ročného chlapčeka a 4-ročné dievčatko od februára 2018. Neskôr majú v pláne presťahovať sa do Hong Kongu, kde by na prvé mesiace tiež radi vzali aj svoju opatrovateľku detí.

K jej hlavným zodpovednostiam bude patriť:

– Opatrovanie detí doma alebo na inom dohodnutom mieste za/bez prítomnosti rodičov
– Profesionálna starostlivosť o dieťa (zabezpečenie režimu dieťaťa, starostlivosť o hygienu a stravovanie, v prípade potreby podávanie liekov, a iné )
– Proaktívny, kreatívny prístup k deťom, aktivity hravou formou a jeho rozvoj podľa veku (napr. prechádzky do okolia, rôzne hry a cvičenia)
Pracovný čas: v Bratislave počas pracovného týždňa od cca 14:00 do 20:00 a v Hong Kongu forma spolupráce “live-in”, podľa potreby, cca 30-35 hodín týždenne s voľnými víkendami

Podmienkou sú profesionálne skúsenosti s opatrovaním detí v danom veku. Ideálne pre milú, starostlivú, pozitívne naladenú a skúsenú slečnu. Aktívna znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni podmienkou. Prax ako učiteľka v jasliach, alebo v MŠ výhodou, resp. ochota stále s deťmi robiť kreatívne činnosti, tancovať, spievať, zábavne rozvíjať zručnosti u detí.

Predpokladaný nástup je vo februári 2018 a dĺžka spolupráce cca 1 rok, t.j. od februára do augusta v Bratislave a následne v Hong Kongu. V prípade záujmu, možnosť predĺženia spolupráce.

Platové podmienky sú dohodou.

Ak máte nejaké otázky, prípadne záujem, volajte prosím na tel. číslo 0911 722 473 alebo vyplňte dotazník pre záujemcov. Tešíme sa na Vás!

Reklamy