Voľné miesto – Dobrá opatrovateľka ako pomoc mamičke- Bratislava Staré mesto

AKTUÁLNE HĽADÁME dobrú opatrovateľku ako pomoc mamičke so 6-mesačným chlapčekom v Bratislave – Staré mesto (uverejnené 7.8. 2019)

K jej hlavným zodpovednostiam bude patriť:

    • Pomoc matkám pre novorodencoch a batoľatách (prebaľovanie, pranie a želenie detských vecí, starostlivosť o detské izby, varenie pre deti a upratanie kuchyne po varení, malé nákupy a pod.)
    • Opatrovanie dieťatka doma alebo na inom dohodnutom mieste za/bez prítomnosti rodičov( zabezpečenie pravidelného režimu detí, starostlivosť o hygienu, varenie detských jedál, kŕmenie, v prípade potreby podávanie liekov, a iné)
    • Proaktívny, kreatívny prístup k deťom, aktivity hravou formou a ich osobnostný a psychomotorický rozvoj podľa veku
    • Nepravidelná starostlivosť o deti (9- ročný chlapček a 5- ročné dievčatko) po škole a škôlke (vodenie detí do a zo škôlky/školy/domov a na krúžky, hranie sa do príchodu rodiča z práce, pomoc pri domácich úlohách, doučovanie)

Pracovný čas: 2-krát týždenne (dni dohodou), so začiatkom o 9:00 ráno o dĺžke pracovnej smeny 9 hodín. Očakávaná časová flexibilita – nepravidelné opatrovanie vo večerných hodinách, resp. cez víkend, zároveň ochota chodiť s rodinou na výlety/dovolenky.

Podmienkou sú aspoň 2-ročné skúsenosti s opatrovaním detí vo veku do 1 roka a referencie z rodín.  Ideálne pre láskavú, zodpovednú a skúsenú slečnu/pani, rešpektujúcu potreby a osobnosť dieťatka. Znalosť anglického jazyka na úrovni základných fráz, detských pesničiek a riekaniek je výhodou, nie podmienkou.  Byť aktívny šofér s vlastným autom a s ochotou voziť deti v rámci Bratislavy je podmienkou.

Predpokladaný nástup je po 10.9. 2019.

Hodinová sadzba je 6 eur.

Ak máte nejaké otázky, prípadne záujem, volajte prosím na tel. číslo 0911 722 473 alebo vyplňte dotazník pre záujemcov. Tešíme sa na Vás!