Kto môže byť AUPAIR for YOU?

Kandidátka do programu AUPAIR FOR YOU musí spĺňať tieto požiadavky:

  • byť slobodná a bez záväzkov
  • vek min. 18 rokov
  • byť pripravená na pobyt o dĺžke minimálne 6 mesiacov
  • mať dobrý zdravotný stav a čistý register trestov
  • mať predchádzajúce skúsenosti s deťmi – môžu byť od známych alebo príbuzných ( v prípade mother´s help sú potrebné profesionálne skúsenosti v rodinách alebo v detských zariadeniach)
  • ovládať aspoň základy anglického jazyka
  • mať rada deti 🙂 a byť ochotná a schopná vykonávať ľahké domáce práce

Kategórie AUPAIR vo Veľkej Británii:

AU PAIR – môže pracovať maximálne 25 hodín týždenne s 2 dňami voľna týždenne (nemusia byť povinne počas víkendu, ale vždy sú dohodou s aupair), s odmenou vo výške £80 týždenne. K tomu môzu mať aj 2 večerné opatrovania detí navyše. Do tejto kategórie patria aupair zodpovedná za deti školského veku, bez kvalifikácie pre starostlivosť o deti. O deti vo veku od 0-3 rokov sa môžu starať len ak je v domácnosti v danom čase prítomný rodič.

AU PAIR  PLUS  – môže pracovať maximálme 35 hodín týždenne, pričom každá hodina navyše je preplatená ako bonus zo strany rodiny. Minimálna odmena je £100 týždenne.

Mother´s HELP – môže byť opatrovateľka, ktorá už má preukázateľné profesionálne skúsenosti so starostlivosťou o deti a môže pracovať 7-12hodín denne. Avšak je to vhodné aj pre niekoho, kto má krátkodobejšiu skúsenosť s prácou s deťmi a chce pracovať viac ako 35hodín týždenne. Minimálna odmena je £120 týždenne. Môže žiť s rodinou, aj mimo nej. Nakoľko počas takéhoto rozsahu práce nie je možnosť navštevovať aj jazykový kurz, nie je vhodná pre tie kandidátky, ktoré chcú využit pobyt ako au pair a zdokonaliť sa v anglickom jazyku aj štúdiom. Popri odmene sa ešte platia dane a odvody podľa platnej pracovnej legislatívy.

Podrobnejšie informácie sa dočítate v zozname častých otázok a odpovedí AUPAIR for YOU.

Máte záujem ísť do Británie bez poplatkov?

Registrujte sa ešte dnes!