Referencie

zariadimskAktuálne referencie od našich klientov si môžete prečítať aj na stránke www.zariadim.sk.

Anna K., Bratislava – klientka, ktorá si u nás pravidelne počas celého roka objednávala opatrovateľku pre jej dve dcérky

“Vybranú dobrú opatrovateľku pre moje deti vnímam veľmi dobre. Deti sú s ňou spokojné. Zároveň servis agentúry je úplne super. Potrebovala som to za 3 dni a boli ochotní sa so mnou stretnúť aj na Silvestra. Tiež sa mi páči ako vyberajú opatrovateľky, že je to viac-kolové výberové konanie a že sú skutočne overené.”

Zuzana M., Malinovo – klientka, ktorá si u nás objednala narodeninovú oslavu pre svojho 8-ročného syna v priestoroch rodinného domu

“S organizáciou oslavy sme boli veľmi spokojní. Deťom sa páčilo, animátorka ich vedela zvládnuť a počas oslavy neboli žiadne zbytočné prestoje, takže deti sa pekne zabavili.”

Zuzana M., Kalinkovo – klientka, ktorá nás nechala nájsť opatrovateľku pre jej 11-mesačnú dcérku podľa daných požiadaviek

“Pani je neočakávane dochvíľna, taktná, trpezlivá a naďalej spontánna. Malá ju akceptuje bez výhrad. Myslím, že mám konkurenciu 😉 Ďakujeme srdečne. Veľmi, veľmi ste nám pomohli.”

Adela B., Svätý Jur – klientka, ktorá si u nás objednala narodeninovú oslavu pre svoju 2-ročnú dcérku v priestoroch prenajatej reštaurácie

“Veľa ľudí sa má pýta, že ako som bola spokojná ( aj ti čo na oslave neboli) a nemôžem sa sťažovať;)) boli ste výborné, milé, pohotové a ja som na 100% spokojná. Zároveň ľudia čo boli na oslave sa má pýtali, že či ste nejaké moje kamarátky, lebo že ste strašne milé a keď som im povedala že ste teda z agentúry, tak boli milo prekvapení hlavne teda kvôli vášmu pristupu, takže ďakujem Vám za výborný program a ochotu.”

Adriana L., Bratislava – klientka, ktorá si u nás objednala narodeninovú oslavu pre svojho 7-ročného syna v priestoroch Joyzone

“Prostredie príjemné, absolutne vhodné na takéto podujatia, u rodičov zabodovali zatváracie dvere medzi herňou a kútikom pre rodičov 🙂 deti vybláznené, maximálne spokojné s programom a animátormi a vraj to bola: “najlepšia narodeninová oslava, na akej kedy boli” Organizátor venoval pozornosť najmenším detailom. Takže ešte raz veľmi ĎAKUJEME organizátorom – agentúre dobrá opatrovateľka, animátorom a majiteľke priestorov!!!!”

Katarína B., Bratislava – klientka, kde sa naša opatrovateľka starala o jej syna počas svadby
“Vybraná opatrovateľka pre nás má rada deti, je veľmi jemná a citlivá k potrebám dieťaťa, zodpovedná, naozaj môzem o nej napisať len to najlepšie.”

Zuzana V. , Marianka – klientka, ktorá si objednala narodeninovú oslavu pre dcéru
“Deti a aj ja som bola veľmi spokojná. Opatrovateľka bola veľmi milá, detičky sa s ňou zabávali, takže super. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.”

TV Markíza – firemná akcia pre deti zamestnancov:

p. Pavlína Jánošiová – HR špecialista:
“super akcia!!! Veľmi dobrá a intenzívna komunikácia, výborné zabezpečenie starostlivosti o deti -úplne bez problémov, veľké množstvo zaujímavých pracovných materiálov pre deti a dielničky, pripravenosť na rôznorodé aktivity (šport, výtvarná…)”
Daniela Z.
“Moje deti boli z celého dňa NADŠENÉ. Páčilo sa im všetko a podchvíľu sa pýtajú, kedy bude opäť takáto akcia. Animátorky boli fakt SUPER !!! takže v mene mojich 2 synov vyslovujem veľkú pochvalu s touto akciou, už teraz sa tešia na tú nasledujúcu ( dúfam, že ešte bude ). Toľko odozva z našej rodiny….”
Miriam L.
“V globale myslím, že sme zrealizovali veľmi vydarený nápad. Mimoriadne spokojní sme boli už so štartom v našom vysielaní Telerána, bola skvelá atmosféra. Celý deň bol veľmi príjemný a veríme, že sa naštartovala pekná tradícia.”
Martina F.
“Z mojej strany a z Filipkovej bola totálna radosť, že mohol byť vo vysielaní Telerána, že sa tam hrali. Opatrovateľky boli veľmi milé. Celý deň hodnotíme super, super, super a ďakujem Vám, že ste niečo také pripravili pre deti a matky:) mala som jeden deň počas prázdnin postarané o dieťa.
Pre Filipka to bol zážitok, z ktorého sa dodnes teší. Fotenie deti v štúdiu správ – tiež super nápad – fotku máme zarámovanú. Z našej strany chvála, chvála.”
Iliana M.
“Myslím, že nemáme výhrady, boli sme spokojní s akciou. V prípade pekného počasia, určite hry vonku, súťaže… tak ako to bolo tento rok. Inak neviem posúdiť, čo robili vo vnútri, myslím, že syn bol viac na kurte. Určite sa mu páčil zápisník a nálepky, ktoré dostávali za jednotlivé disciplíny. Odmeny vždy potešia,  aj keď len symbolické. Na záver dostali tuším nejakú sladkosť, takže ok. ”
Otto S.
“Ja to hodnotím výborne. Hanke sa venovali (opatrovateľky boli milé a pozorné), bola spokojná a mala pekný zažitok (kreslili a boli aj na exkuzii). A to sme prišli relatívne neskôr (neboli sme v Teleráne). Čiže kľudne aj na budúce leto.”
Hanka K.
“Oceňujem, že opatrovateľky postrážili decká v priebehu celého dňa, inak si neviem predstaviť, že by som ho doniesla. Ďakujem za super nápad a akciu!”