Partneri

Odporúčame:

Prešporkovo – rodinné centrum z Bratislavy, ktoré vedú mamičky plné nápadov a energie popri rodine vytvárať návštevníkom zaujímavý program. Priebežne počas celého roka s nimi organizujeme viaceré spoločné aktivity pre deti a rodičov,  viac sa dozviete v našom kalendári akcií.

Detská móda – e-shop, kde sa dajú nájsť pekné a nositeľné oblečenie pre deti do veku 14 rokov. Ponúkajú zahraničné značky ako sú Babaluno, Minoti, ZipZap, Pitter Patter, Funky Diva, Soul and Glory, Disney a veľa ďalších. Sú to kvalitne šité modely, veľkosťou vyhovujúce veku dieťaťa a zároveň ponúkajú priestor k rastu.

Materské centrum Tik – Tak – z Ivanky pri Dunaji, vytvára priestor pre bezpečnú a tvorivú zábavu detí, spoznávanie okolitého sveta a budovanie prvých sociálnych vzťahov. Organizuje detské kultúrne podujatia, odborné prednášky, pohybové aktivity, burzy a iné.

L – Activity  – rodinné pohybové centrum na Čiernej vode s príjemnou atmosférou. Vo svojej ponuke majú športové aktivity pre deti, mládež aj dospelých.

joyzone

JOY ZONE – aerobicové štúdium, kde nájdete spoločnú reč s vašim telom. Stačí si vybrať z ponuky cvičení a hlad po pohybe vás zavedie až k vášmu dokonalému JA. Je to tiež skvelým miestom, kde radi organizujeme detské narodeninové oslavy.

radnicka_logo

 

Kaviareň Radnička – v centre Bratislavy ponúka príjemné a útulné posedenie v prostredí, ktoré odporúča aj Únia materských centier. My do kaviarničky tiež chodíme a radi tam aj aktivity pre deti organizujeme.

Doma rada

Domarada – je on-line magazín určený nielen pre ženy, ktoré sú radi doma. Nájdete tu rady do domácnosti, záhrady, ale aj ohľadom varenia, pečenia, zdravia či starostlivosti o deti.

Naši klienti:

TV Markíza – spoločnosť, ktorá sa rozhodla, že bude podporovať rodiny a v roku 2012 a 2013 spolu s nami zoorganizovala Veselý deň pre deti svojich zamestnancov. Deti mali možnosť vidieť prácu svojich rodičov (boli v televíznych štúdiách, fotili sa na stoličkách moderátorov Televíznych novín), ale aj kreatívne a športovo sa zabaviť s našimi animátorkami a animátormi.