Dobrá opatrovateľka live out – Dubaj, SAE

AKTUÁLNE HĽADÁME dobrú opatrovateľku pre 5,5-ročného chlapčeka – slovenská rodina žijúca v Dubaji,  Spojené Arabské Emiráty (uverejnené dňa 23.6. 2020)

K jej hlavným zodpovednostiam bude patriť:

  • Pravidelná starostlivosť o 5,5-ročného chlapčeka za/bez prítomnosti rodičov
  • Zabezpečenie režimu detí: ráno pripraviť chlapčeka do škôlky a o cca 14:30 vyzdvihnúť chlapca zo školy, odviezť na krúžky a následne domov a  stráviť s ním kreatívne čas; medzitým byť k dispozícii mamičke ako prípadná pomoc
  • Starostlivosť o hygienu detí a stravovanie, bez prípravy jedál
  • Kreatívny prístup k deťom, aktivity hravou formou a jeho rozvoj podľa veku (napr. prechádzky do okolia, rôzne hry a cvičenia)
  • Ľahké domáce práce ako pomoc mamičke (pravidelné hĺbkové upratovanie domácnosti zabezpečuje pomocnica do domácnosti)
  • Nepravidelná výpomoc s mladšou ročnou sestričkou

Pracovný čas: prvý týždeň 6 dní po sebe a druhý týždeň 5 dní po sebe, od 6:45 do 19:00

Jedná sa o spoluprácu na 1 rok.

Predpokladaný nástup je v priebehu augusta 2020 v Bratislave, kde príde k postupnej adaptácii a následne odchod v septembri 2020 do Dubaja.

Odmeňovanie – 1200€ netto (pracovná zmluva); plus zaplatené prípadné nadčasy

Podmienkou sú profesionálne skúsenosti s opatrovaním detí. Ideálne pre láskavú, starostlivú a empatickú slečnu, s príjemným, pozitívnym vystupovaním. Referencie z iných rodín, resp. z jaslí /MŠ sú podmienkou. Ochota pracovať v zahraničí a v medzinárodnom prostredí, rýchla adaptabilita a aktívna znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni a vodičský preukaz skup. B (vrátane aktívnej praxe) sú podmienkou.

Ubytovanie v prenajatom byte mimo rodiny aj s druhou opatrovateľkou (starajúcou sa o sestričku), strava počas pracovnej doby, letenky, víza budú zabezpečené rodinou.

Ak máte nejaké otázky, prípadne záujem, volajte prosím na tel. číslo 0911 722 473 alebo vyplňte dotazník pre záujemcov.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás!