Voľné miesta v rodinkách

Milé budúce dobré opatrovateľky a dobré gazdinky!

aulani-rooms-offers-in-room-childcare-hero-g.jpgAk si hľadáte v tejto dobe novú rodinku, kde by ste pôsobili, čítajte ďalej!

Pravidelne sledujte VOĽNÉ MIESTA a ak vás niečo zaujme, kontaktujte nás priamo na petra@dobraopatrovatelka.sk.

Požiadavky rodín sú rôzne, avšak stále pre opatrovateľky detí platí, že DIEŤA je na prvom mieste, že láskavý prístup a rešpektovanie potrieb dieťaťa je to, čo u opatrovateliek hľadáme, že vnímanie každého dieťaťa individuálne patrí k schopnostiam dobrých opatrovateliek a že kreatívne a hravo tráviť čas s deťmi je profesionálna zručnosť, ktorú nielen my ale aj rodičia od vás vyžadujú.

Ak ste s takýmto prístupom stotožnená a bezpečnosť detí je pre vás tiež dôležitá, radi vás spoznáme.

Výberový proces je náročný, má niekoľko kôl, avšak stojí zato! Naši klienti sú rodičia, ktorí hľadajú profesionalitu a zodpovedne sa správajú aj voči ich najatým pomocníkom. Stačí sa už len dohodnúť tak, aby aj dieťatko, aj rodičia, aj dobrá opatrovateľka boli spokojní :).

Miest pre gazdiniek do domácností máme tiež dosť, míňajú sa rýchlo, pričom po zaradení do databázy, budete o každej ponuke ihneď informovaná. Avšak dobrou gazdinkou znamená byť usilovná ako včielka, a pritom dosť sebakritická, ak klient povie, že to chce inak a ten nový postup dokázať rešpektovať. Štandardom je byť sám sebe šéfom, čiže upratať a potom si to spätne opäť skontrolovať 😉 a tak vycibriť všetko do detailu. Odchádzať, až keď je všetko v tip top stave, posielajúc správu rodinke, že hotovo! môžete prísť domov, doma je útulne! 🙂

Takže my hľadáme, vy tiež, ak vás nájdeme, radi vás odporučíme…a ostatné je už na vás!