Rozprávková Bratislava je tu opäť!

Rozprávková Bratislava 2013Kronikárka Madula po dlhej zimy načerpala sily a už túto nedeľu 14.4. o 15:30 obúva trekové topánky a práve Vám, milé deti, prezradí čo v kronike píšu o Železnej studničke v Bratislave, aké bytosti tam niekedy žili a keď budete trpezlivé, prídu aj jej kamaráti, ktorí každý rok o takomto čase pozorujú ako žijú vtáčiky v lese a naučia Vás ich rozoznať. 

Táto prehliadka je vhodná pre všetky zvedavé deti od 5 rokov a ich rodičov, ktorí majú radi prírodu a radi sa s nami prejdú v lese pomalým tempom tak na 1,5 hodinu. Vstupné 3 eurá/dieťa, 2 eurá/rodič.

Okrem tejto prehliadky, organizujeme ešte jednu prehliadku 14.4. o 10:00 priamo v Starom meste a tá bude zameraná na to, ako sa niekedy žilo v Bratislave počas jarných mesiacov. Táto prehliadka bude trvať 1 hodinu a je fyzicky menej náročná, vhodná aj pre deti predškolského veku. Stretávame sa na Hviezdoslavovom námestí pri fontáne Slovenského národného divadla. Vstupné 2eurá/dieťa, 1 euro/rodič.

Ak máte záujem o účasť na prehliadkach, vyplňte prosím, tento dotazník s uvedením počtu osôb a termínu prehliadky. Tešíme sa na Vás!