Bio – čo s tým máme spoločné

BiobabyNaša agentúra sa snaží správať čo najviac ekologicky. Nemáme kanceláriu, lebo je nám zbytočná, radšej sa stretneme u Vás doma alebo v príjemnom prostredí kaviarne. Netlačíme dokumenty len tak, radšej všetko riešime telefonicky alebo virtuálne. Zápisníky, ktoré opatrovateľky dostávali na školení 1.pomoci, boli z recyklovaného papiera. Radi si pochutíme na biopotravinách a tak by sme mohli pokračovať ďalej.

Poslednú novinku, ktorú sme zaevidovali a ktorej výrobky môžete vidieť na Dobrom trhu už v túto sobotu 23.3.2013, je e-shop Bio baby a veríme, že Vás rodičia zaujme.

Ako hovorí p. Lakoštíková: “Náš sortiment predstavuje výber eko a bio produktov pre rodičov a ich deti. Samozrejme, najväčšiu časť ponuky tvorí ponuka pre tých najmenších, pre bábätká. Nájdete tu kaučukové cumlíky, krásne látkové hrkálky s certifikátom pre deti od narodenia, biobavlnené, bambusové a merino deky, dojčenské fľaše bez BPA, zavinovačky, osušky z biobavlny, ekologický detský riad, prírodnú kozmetiku, jantárové náhrdelníky…pre batoľatá máme v ponuke mäkké topánočky pre prvé krôčky a drevené hračky podporujúce jemnú motoriku. Pre staršie deti a dospelých  máme v ponuke širokú ponuku fliaš, ktoré ocenia nielen pri prechádzkach s deťmi, ale napr. pri športe. Ďalej kreatívne hračky z kartónu, kde si môžu deti vlastnou fantáziou dotvoriť hračky podľa svojej predstavy.”

Ich filozofia je v uprednostňovaní kvality nad kvantitou. V súčasnosti sa obklopujeme množstvom vecí, z ktorých množstvo nám vlastne ani nie je treba. Nielenže tým ušetríme, ale aj menej zaťažíme životné prostredie.