Dobrá opatrovateľka v TV Markíza

Deti zamestnancov TV Markíza zažili minulý týždeň veselý deň v práci svojich rodičov a to aj vďaka našim animátorkám :).

Tie sa s radosťou postarali o to, aby sa tam nielen dobre cítili, ale si aj niečo pekné vyrobili v kreatívnych dielničkách, zašportovali si, boli na miestach, kde ich rodičia pracujú ale aby im zostala aj pekná spomienka v podobe fotky v moderátorskom kresle.

Aké to bolo počas priameho prenosu v relácii Teleráno, môžete vidieť v ich televíznom archíve.

A ako sa nám darilo počas celého dňa vidno aj na týchto fotkách:

2 myšlienky na “Dobrá opatrovateľka v TV Markíza

  1. Videla som to vysielanie Telerána a aj ja som si pri telke spomenula na časy, keď som niekedy musela zobrať moje deti do práce. Správali sa presne tak, ako hovorila psychologička v televízii. Keďže bolo moje pracovisko v kancelárii, museli ťukať do písacích strojov, pečiatkovať, zošívať stránky papiera a stále ma v práci vyrušovať 🙂 Dnes už pochybujem o tom, že si bežná mama (nie taká, čo pracuje v TV Markíza) môže niekedy zobrať svoje deti na pracovisko.

  2. Daniela, súhlasíme s Vami. Ešte stále vo väčšine firiem detské kútiky prípadne skôlky pre deti zamestnancov, nepatria do balíčka benefitov. Aj to bol dôvod, prečo takýto “detský deň na ukážku” v TV Markíza zoorganizovali. Zmeny potrebujú vždy čas, preto veríme, že viac a viac firiem táto myšlienka osloví a dnešné mamy to budú mať ľahšie :).

Aký je Váš názor?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s