Ako spoznať za 3 hodiny vhodnú opatrovateľku detí

Stretávame sa v praxi, že keď privedieme na stretnutie k rodičom vhodnú kandidátku pre post opatrovateľka detí, okrem nášho profilu sa majú rodičia chuť spýtať veľmi veľa avšak nie vždy sú pripravení.

Rozhodli sme sa Vám to trošku uľahčiť a vytvoriť niečo ako návod čo sa pýtať a všímať si u kandidátok, aby ste si vybrali tú Vašu DOBRÚ opatrovateľku.

Vždy si pri výbere opatrovateliek do našej databázy vyberáme tie, ktoré by sme sa aj my nebáli nechať s našimi deťmi samé. Avšak okrem toho, že kandidátka prešla úspešne výberovým konaním v našej agentúre a má referencie na svoje skúsenosti, mala by byť v prvom rade preverená Vašou rodinou.

Každá rodina funguje trošku inak  a tieto maličkosti sú dôležité aj pri výbere vhodnej opatrovateľky. Je dôležité si ich preveriť, či už formou otázok na tému Vašich pravidiel doma a výchovy detí alebo formou spomenutia si na situácie, ktoré už máte za sebou alebo by mohli nastať a chceli by ste vedieť ako by kandidátka na post opatrovateľky Vašich detí reagovala.

Počas celého rozhovoru je samozrejme vhodné si všímať aj celkovú interakciu s Vašim dieťatkom. Ak je ich viac, ku komu najviac inklinuje a ako ju deti vnímajú. Tiež či sa kandidátka správa k dieťatku pre Vás akceptovateľným spôsobom a či vzbudzuje vo Vás pocit dôveryhodnej osoby.

Každé dieťa má svoju osobnosť, vy ju poznáte najlepšie, a myslíme, že aj to je dôležitá téma na preverenie. Nie každé dieťa rado spáva po obede alebo si kreslí. Pýtajte sa kandidátok, čo by s dieťatkom najradšej robili a ako by ho dokázali v danom veku rozvýjať.

No a v neposlednom rade sú dôležité aj otázky opatrovateľky na Vás, Vaše deti, Vašu rodinu. Čo ju zaujíma, čo je pre ňu dôležité?

Ak si ani po tomto stretnutí nie ste úplne istí, kto je Vás vhodný, odporúčame Vám dohodnúť si prostredníctvom nás opatrovanie detí vybranými kandidátkami.  Tieto 3 hodinové “spoznávania” sú zdarma a sú overeným spôsobom uistenia sa a výberu Vašej dobrej opatrovateľky.

Aký je Váš názor?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s