Nábor dobrých opatrovateliek

Ako tu už bolo spomínané, sme agentúra, ktorá je oslovovaná rodičmi ohľadom opatrovania detí. Ako agentúra začneme existovať v apríly tohto roka a sme v procese hľadania možných uchádzačok o prácu Dobrej opatrovateľky.

Našou hlavnou zásadou v pracovno-právnych a obchodných vzťahoch je, aby bol spokojný rodič a zároveň aj opatrovateľka. Záleží nám na motivácii a splnených potrebách.

Ak ste profesionálna opatrovateľka alebo máte iné predpoklady, vzdelanie pre starostlivosť o deti a reálnu prax s nimi, ozvite sa nám formou e-mailu: opatrovatelkaprevas@gmail.com. Radi sa s Vami osobne stretneme a v prípade záujmu oboch strán pozveme do výberového konania.

Výberové konanie je 3-kolové:

– všeobecné stretnutie zamerané na Vašu prax, vzdelanie, motivácie a preferencie

– stretnutie so psychológom

– overenie referencií – potrebné sú min 2 kontakty a 1 písomný posudok a predloženie odpisu z registra trestov

Ak budete úspešná, budete zaradená do nášho vzdelávacieho programu, ktorý bude pozostávať z 2 základných školení a získate k tomu ďalšie benefity navyše, ako podpora agentúry pri sprostredkovaní práce bez starostí a nákladov, neustála starostlivosť ohľadom Vašich požiadaviek a možností a možné iné typy práce, ako napr. účasť na akciách pre deti a rodičov podľa Vášho záujmu.

Plánujeme tiež vytvoriť klub Dobrých opatrovateliek, kde by ste sa stretávali s ostatnými “kolegyňami” a mohli sa podeliť o skúsenosti a poradiť sa.

Ťešíme sa na Vás! 🙂

Aký je Váš názor?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s